Zab
i
egi

Zabiegi pielęgnacyjne


Jeśli jesteś aktywnym Mężczyzną, dbającym o siebie, to pomożemy Ci zachować atrakcyjny wygląd!

Zadbana cera i zgrabna sylwetka to więcej niż moda – to konieczność. Im lepiej wyglądasz, tym bardziej przychylnym okiem patrzą na Ciebie pracodawcy, klienci i kobiety. Specjalnie skomponowane zabiegi i kosmetyki nowej generacji, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, zapewnią Ci długotrwały efekt i dobre samopoczucie.

Rytuał Zeusa

Rytuał jest połączeniem orzeźwiającego peelingu solnego z masażem relaksacyjnym całego ciała. Zabieg przeznaczony dla męskiej skóry, zapewni Ci doskonałą regenerację, dobre samopoczucie oraz dostarczy energii i sił witalnych.

Rytuał Zeusa  - byś znów poczuł się jak młody Bóg :)


Zabieg intensywnie nawilżający na twarz

Zabieg Nawilżający został stworzony specjalnie dla wymagającej skóry Mężczyzn. Wyjątkowe preparaty są bogate w organiczne składniki aktywne o lekkiej i nietłustej konsystencji oraz przyjemnym, świeżym zapachu. Nie pozostawią tłustego filmu na powierzchni skóry, dzięki czemu idealnie trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających mężczyzn.


Masaż sportowy

Masaż sportowy przeznaczony jest dla osób uprawiających sport na poziomie zarówno zawodowym, amatorskim jak i rekreacyjnym. Techniki masażu sportowego są specyficzne dla danej dyscypliny. Pozwalają na skoncentrowanie się na konkretnym obszarze ciała, które jest wystawione na przeciążenia, stres czy agresywne ruchy. Masaż ten może być stosowany jako pobudzenie aparatu ruchu przez wysiłkiem oraz tonizowania skutków po wysiłku. Dostosowany do uprawianej dyscypliny sportu zwiększa elastyczność, pomaga zapobiec urazom, poprawia wytrzymałość, przygotowuje ciało i umysł do optymalnej wydajności.

Masaż sportowy występuje w kilku formach i stosuje się go przed wysiłkiem, w przerwie pomiędzy wysiłkami i po wysiłku.

Masaż szczególnie polecamy:
- przygotowawczo przed zawodami szczególnie przy dyscyplinach angazujacych wiele grup mięśniowych m.in biegi,gry zespołowe,sporty wodne i zimowe,sztuki walki
- zarówno kobietom jak i mężczyznom
- osobom ćwiczącym na siłowni, z obciążeniem, cross fit
- w celu regeneracji po każdym intensywnym wysiłku ( zapobiega wystąpieniu zakwasów)
- usprawniająco po urazach i kontuzjach


Masaż sportowy z bambusem:

Oferta skierowana szczególnie dla:
- osób o nadmiernym napięciu mięśniowym
- osób o mezomorficznym typie budowy ciała
- wyczynowcom
- osobom intensywnie trenującym, nie mającym czasu na regenerację

Masaż bambusami wykonywany jest za pomocą różnej wielkości pałeczek bambusowych, które podczas zabiegu dopasowują się do kształtu mięśni. Pałeczkami wykonujemy bardzo energiczne ruchy oklepywania i ugniatania ze zmiennym rytmem i natężeniem, a także ruchy głębokiego głaskania.


Masaż kalifornijski:

Jest to masaż przyjemnie rozluźniający wykonywany przez masażystkę spokojnymi, powolnymi, łagodnymi i rytmicznymi ruchami. Odżywia skórę, usuwa toksyny, usprawnia obieg krwi i stymuluje przepływ limfy. Przyczynia się do całkowitego odprężenia mięśni i ukojenia nerwów, dając pełen relaks. Masowane jest całe ciało włączając również głowę. Masaż kalifornijski doskonale redukuje stres i przywraca równowagę. Eliminuje fizyczne i emocjonalne blokady. Uważany jest za jeden z najbardziej relaksujących masaży.


Depilacja dla Mężczyzn

Mężczyźni coraz częściej zaczynają dbać o swój wygląd. Opalona i gładka klatka piersiowa staje się powoli normą. Depilację męskiego ciała można wykonać woskiem, pastą cukrową lub trwałą depilację laserem.
Zapewniamy profesjonale  podejście i komfortową atmosferę dla każdego naszego gościa. Wizyta w Shintai Day SPA to gwarancja wysokiej jakości usług i produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

*Depilacja wykonana laserem LIGHT SHEER jest obecnie najskuteczniejszą metodą trwałej epilacji. Oszczędza bólu, oraz nieprzyjemnych i czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych, ostatecznie rozwiązując problem zbędnego owłosienia.

 

CENY ZABIEGÓW:

Rytuał Zeusa
199 zł
Zabieg intensywnie nawilżający na twarz 120 zł
Masaż sportowy  od 99 zł
Masaż sportowy z bambusem  129 zł
Masaż kalifornijski od 139 zł 
Depilacja dla Mężczyzn (tors)  od 65 zł 
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico