Zab
i
egi

Trychologia

Przez całe życie człowieka zmiana włosów głowy następuje około kilkunastu razy. Wypadanie włosów nie jest więc niczym nadzwyczajnie negatywnym i nienaturalnym. Jednakże, gdy tracimy zbyt duże ilości włosa, wypada on po zbyt krótkim czasie, pojawia się łojotok, a skóra głowy zaczyna nas swędzić, że dzieje się coś niedobrego. W takim momencie należy niezwłocznie udać się do trychologa. 

Trychologia jest częścią kosmetologii i medycyny. To dyscyplina, która całą swoją uwagę skupia jedynie na mankamentach związanych z włosami i skórą głowy. Osoby, którym zależy na atrakcyjnym wyglądzie i zdrowiu włosów, powinny w swoim kalendarzu zaplanować wizytę o charakterze profilaktycznym. W jej ramach zdrowie skóry głowy zostaje poddana ocenie, i określa się skłonność do relatywnie wysokiego wypadania włosów. W przypadku wykrycia jakiś negatywnych zmian poradzimy Ci jakie podjąć kroki, aby problem ten rozwiązać.

Diagnoza to bardzo ważny element kuracji i składa się ona z licznych i zróżnicowanych przedsięwzięć (od dokładnego wywiadu po badania laboratoryjne). W ten sposób zaproponowana Ci kuracja będzie idealnie pasować do Twoich potrzeb.

Konsultacja Trychologiczna z zabiegiem pielęgnacyjnym tylko 59 zł

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico