Zab
i
egi

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja Diamentowa Shintai

Mikrodermabrazja Diamentowa to prosty, oczyszczający skórę zabieg, który adresowany jest do osób w dowolnym wieku, chcących:

- polepszyć stan swojej skóry

- odmłodzić swoją skórę

- zniwelować efekt rozszerzonych porów

- nadać skórze gładkości

- udoskonalić skórę

- wyrównać zmarszczki mimiczne

 

Zabieg Mikrodermabrazji polega na oczyszczaniu skóry za pomocą mikrokryształków, które wydmuchiwane pod ciśnieniem, ścierają kolejne warstwy zrogowaciałego naskórka. Do przeprowadzenia tego mechanicznego zabiegu używamy specjalnych głowic wyposażonych w Diamentowe końcówki.

Efekt zabiegu widoczny jest od razu po jego zakończeniu. Dzięki lekkiemu przesuwaniu głowic po skórze, bardzo dokładnie, a zarazem delikatnie, usuwamy nadmiar zrogowaciałego naskórka. Nasza skóra natychmiast wygląda lepiej dzięki przyjemnemu i szybkiemu zabiegowi.

Efekty Mikrodermabrazji:
- świeża skóra i odczuwalne wygładzenie
- lepsza sprężystość
- redukcja wszelkich przebarwień
- wyrównanie zmarszczek
- zwężenie rozszerzonych porów
- likwidacja niedoskonałości na ciele
- polepszenie nawilżenia skóry
- usunięcie trądziku i blizn potrądzikowych

 

Zależnie od rodzaju skóry oraz efektu, który chcemy osiągnąć, zabieg Mikrodermabrazji daje najlepsze efekty powtórzony 4-8 razy. Interwał wynosi ok 2-3 tygodnie, z zaznaczeniem, że może być dłuższy przy łączeniu Mikrodermabrazji z innymi zabiegami pielęgnacyjnymi, ponieważ nasza skóra potrzebuje czasu na regenerację.

 

Wszelkie składniki aktywne zawarte w kosmetykach, zarówno domowych jak i gabinetowych, staną się lepiej przyswajalne po zabiegu Mikrodermabrazji. Dzięki temu codzienna pielęgnacja skóry będzie bardziej efektywna.

Dlatego też polecamy wykonanie dwóch zabiegów, Mikrodermabrazji i Sonoforezy,w jednym czasie. Sonoforeza to zabieg polegający na wtłaczaniu w głąb skóry składników aktywnych z naszych preparatów. Odbywa się to przy pomocy ultradźwięków.

Mikrodermabrazja Diamentowa na Ciało

Dzięki możliwości wykonania Mikrodermabrazji również na ciele, możemy zniwalować takie problemy skórne jak:

- spadek jędrności skóry

- blizny

-rozstępy

 

Zabieg Mikrodermabrazji wykonywany na ciele jest intensywniejszy niż w przypadku oczyszczania samej twarzy. W związku z tym wykorzystujemy do niego ostrzejsze i nieco większe głowice Diamentowe.

 

 

CENA

 

Twarz 
150 zł
Twarz + dekolt
200 zł
Dekolt
55 zł
Plecy
150 - 220 zł
Ciało (rozstępy)
60 - 300 zł
Dłonie / Przedramiona / Ramiona
70 zł

 

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico