Zab
i
egi

Mezoterapia mikroigłowa


Mezoterapia mikroigłowa - dermapen

W Shintai Warszawa łączymy w jedno wiedzę medyczną z kosmetologią, uzyskając tym samym nowoczesny zabieg mezoterapii mikroigłowej. 

Metoda ta wykorzystuje fuzję nakłuć o kontrolowanym charakterze z aplikacją koktakjlu składników aktywnych. Całość dokonuje się w moźliwie sterylnych warunkach. Dbając o bezpieństwo naszych klientek, obligujemy je do zakupu w naszym salonie swojego własnego Skin Rollera. Zakup ten wymagany jest jedynie przed pierwszym zabiegiem. 

 Dochodzi dokontrolowanego uszkodzenia powierzchownych warstw naskórka.

Powierzchniowe warstwy naskórka są w nadzorowany sposób uszkadzane, co wywołuje stymulację syntezy kolegenu i elastyny. Dochodzi do wzrostu przepuszczalności skróry względem składników aktywnych. Wzmożona praca komórek warstwy podstawnej sprawia, że ilość komórek żywych się zwiększa. W efekcie dochodzi do tego, że nawilżona skóra o zwiększonej jędrności promienieje blaskiem i zachwyca zdrowym wyglądem.

Po zakończonym zabiegu skóra wymaga specjalnej pielęgnacji. W tym celu nie wolno korzystać z sauny, basenu i opalać się (przez conajmniej dobę po zabiegu). Odradzamy także wykonawanie makijażu w dniu zabiegu.

Najbardziej zadowolona z rezultatów będziesz, jeśli wykonasz serię od 3 do 10 zabiegów w odstępach ok 1 - 2 tygodni. 

Odmłodzona, rozjaśniona twarz o poprawionym owalu, pozbawiona rozszerzonych porów z jędrną skórą bez zmarszczek, roztępów czy blizn. To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki dzięki terapii mikroigłowej. 


CENA

Twarz
299 zł
Twarz, szyja, dekolt
349 zł
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico