Zab
i
egi

Mezoterapia igłowa


Mezoterapia igłowa opiera się na stosowaniu powierzchniowych iniekcji substancji o działaniu leczniczym. Do środków tych należą m.in. kwas hialuronowy, aminokwasy, składniki mineralne, witaminy itp. Ma to na celu wzrost nawilżenia skóry właściwej. 

Wygładzenie, ujędrnienie i poprawa sprężystościu skóry to główne efekty tego zabiegu, natomiast podstawowe rejony ciała to skóra twarzy, dłoni, dekoltu, ramion i szyi. 

Do innych zastosowań tej metody należy także wspomaganie walki z cellulitem, zapobieganie łysieniu i elimanacja 

Mezoterapia igłowa, dzięki działaniu ujędrniającemu, jest świetnym rozwiązaniem przy niwelowaniu zmarszczek i bruzd, a także jako profilaktyka przed pojawieniem się nowych zmarszczek!

Ponadto warto wykonać mezoterapię ze względu na możliwość: odbudowy i nadania witalności każdemu rodzajowi skóry, a w szczególności: w przypadku skóry suchej - nawilżenie, skóry tłustej - odświeżenie, skóry o tendencjach do starzenia się - odmłodzenie. Stosując mezoterapię na skórze ud, pośladków i brzucha uzyskasz pozytywne efekty dotyczące cellulitu i rozstępów. 

Ilość i częstotliwość wykonywanych zabiegów dobiera się do stanu skóry i potrzeb klienta. 

Wykonanie mezoterapii jest niewskazane w przypadku:

- alergików
- cukrzyków
- osób będących w ciąży i karmiących piersią
- osób posiadających na skórze stany zapalne, opryszczkę
- osób cierpiących na chorobę nowotworową 
- osób stosujących leki przeciwzakrzepowe
- osób o skórze nietolerującej nakłucia
 
Przygotowując się do zabiegu należy pamiętać o dwóch niezwykle ważnych zasadach: Na dwa tygodnie przez zabiegiem nie wolno korzystać z aspiryny lub innych środków farmaceutycznych mogących rozrzedzać krew, natomiast tuż przed zabiegiem (do 30 do 60 min) należy posmarować leczone miejsce kremem znieczulającym. 

CENA

Mezoterapia twarz
350 zł
Mezoterapia (twarz, szyja, dekolt)
450 zł
Mezoterapia (okolice oczu)
179 zł
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico