Zab
i
egi

Masaż bańką chińską

bańka chińska

Masaż Bańką Chińską to kompleksowy i bardzo skuteczny zabieg, który pomaga w redukcji cellulitu i ujędrnieniu skóry. Dzięki niemu wymodelujemy także sylwetkę.

Metoda masażu znana jest w krajach orientu od tysięcy lat i zyskała status rytuału, który oczyszcza organizm z toksyn a także poprawia ogólny stan zdrowia.

Salon kosmetyczny Shintai prezentuje nowe zastosowania Bańki Chińskiej!

Seria masaży Bańką Chińską sprawi, że pożegnasz problemy z cellulitem, czyniąc twoją skórę jędrniejszą i gładszą. Masaż przyspieszy proces lipolizy, niszczy tkankę tłuszczową i pozostawia Twoje ciało smuklejszym.

Dzięki naszej bardzo dokładnej i intensywnej metodzie wykonywania Masażu Bańką Chińską, zabieg staje się jeszcze bardziej skuteczny. Podczas wykonywania masażu stosujemy specjalne preparaty antycellulitowe, które dodatkowo ujędrniają skórę, co w połączeniu z pobudzonym mikrokrążeniem zapewnia lepsze wchłanianie składników aktywnych.

Pierwsze rezultaty Masażu Bańką Chińską są dostrzegalne już po 5 zabiegach. Ciało staje się wtedy jędrniejsze, bardziej wygładzone i pozbawione cellulitu. Sylwetka staje się smuklejsza i wymodelowana a organizm jest oczyszczony z toksyn.

Najlepsze efekty można osiągnąć przeprowadzając Masaż Bańką Chińską w serii 10 zabiegów. Odstęp pomiędzy poszczególnymi masażami powinien wynosić 2 dni.

Efekty możemy dodatkowo wzmocnić stosując podczas masażu ultradźwięki, które pozostawią skórę jeszcze bardziej jędrną i wygładzoną, a dodatkowo ją odżywią.

 

CENY ZABIEGÓW:

Masaż całego ciała 50 min
95 zł
Masaż całego ciała 50 min x 10 zabiegów
855 zł
Masaż całego ciała 30 min x 3 zabiegi
199 zł

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico