Zab
i
egi

Masaż bańką chińską


Masaż Bańką Chińską to kompleksowy i bardzo efektywny zabieg, który wspomaga redukcje cellulitu, modeluje sylwetkę i ujędrnia skórę.

 

Metoda masażu została opracowana tysiące lat temu w krajach orientu. Jest nieprzerwanie stosowana jako zabieg oczyszczający z toksyn oraz ogólnie wspomagający zdrowie.

 

W Shintai możesz poznać nowe zastosowanie Bańki Chińskiej!

Seria masaży Bańką Chińską sprawi, że Twoje ciało stanie się bardziej jędrne, smukłe, a także gładsze i pozbawione cellulitu. Masaż bańką niszczy tkankę tłuszczową oraz stymuluje proces lipolizy.

Zabieg Masażu Bańką Chińską w Shintai wykonujemy przy użyciu ujędrniających preparatów, które dodatkowo usuwają cellulit, przez co zabieg jest skuteczniejszy. Dokładny i intensywny masaż pobudza mikrokrążenie, a zawarte w naszych preparatach składniki aktywne lepiej się wchłaniają.

Rezultaty widoczne są po około piątym zabiegu Masażu Bańką Chińską. Twoja sylwetka staje się smuklejsza i wymodelowana, a skóra jest jędrna, gładka i pozbawiona cellulitu. Masaż Bańką
Chińską
oczyszcza też organizm z toksyn.

Najlepsze efekty Masażu Bańką Chińską uzyskasz przeprowadzając serię 10 zabiegów. Odstęp pomiędzy masażami powinien wynosić 2 dni.

Znaczne wzmocnienie efektów Masażu można uzyskać, łącząc Masaż Bańką Chińską z ultradźwiękami. Dzięki temu skóra będzie jeszcze bardziej gładka, jędrna i odświeżona.

 

CENY ZABIEGÓW:

Masaż całego ciała 50 min
95 zł
Masaż całego ciała 50 min x 10 zabiegów
855 zł
Masaż całego ciała 30 min x 3 zabiegi
199 zł

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico