Zab
i
egi

Kwasy


Oczyszczanie twarzy kwasami owocowymi 


Dzięki dokonaniom współczesnej kosmetologii i badań medycyny, wiemy, że kuracje z wykorzystaniem kwasów owocowych mogą poprawić kondycję wysuszonej skóry lub objawiającej efekty starzenia się. 

Korzystając z ich złuszczającego działania i faktu, że pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, można uczynić z nich świetne narzędzie do walki z rozstępami. Ponadto redukują one poziom ilości martwego naskórka i zapobiegają pojawieniu się zaskórników. Zaś substancje aktywne z kosmetyków będą miały dzięki kwasom ułatwione wchłanianie. 

Nowość!!

Jesień w Shintai - specjalne zabiegi kwasami

Jesień jest czasem, kiedy w sposób szczególny dokonujemy powakacyjnego bilansu naszej urody. Często okazuje się, że lato zostawiło nam w spadku trądzik, przebarwienia posłoneczne, czy wysuszenie skóry. Na te niedoskonałości i wszelkie inne jesienne zmartwienia związane ze skórą twarzy proponujemy szczególne rozwiązanie oczyszczenia twarzy, jakim jest kuracja kwasami owocowymi. W naszym salonie kosmetycznym, na tę wyjątkową porę roku przygotowaliśmy równie wyjątkowy zabieg, w którym wykorzystujemy Kwas Migdałowy i Mlekowy 33%

Tym sposobem:

- zmniejszysz efekty trądziku
- odmłodzisz i nawilżysz skórę
- zapobiegniesz stanom zapalnym 
- rozjaśnisz przebarwienia
- poprawisz mikrokrążenie 
- zlikwidujesz rozszerzone pory

 

CENA

AHA
149 zł
TCA
159 zł
S-PEEL
149 zł
Kwas migdałowy
149 zł
 
Przy serii zabiegów 10% rabatu
 
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico