Zab
i
egi

Kwasy


CHEMICZNE ZŁUSZCZANIE NASKÓRKA

(KWASY OWOCOWE)


Świetnym rozwiązaniem na uciążliwe przebarwienia skóry, jak wykazały współczesna kosmetologia i medycyna, są kuracje chemicznego złuszczania na skórka, które wykorzystują kwasy owocowe. 


Czynna zdolność do złuszczania oraz cechy umożliwiające redukcję wielkości warstw martwego naskórka czynią kwasy niezwykle skutecznym rozwiązaniem, zapobiegającym chociażby zaskórnikom. Umożliwiają one również łatwiejsze przedostanie sie substancji czynnych z kosmetyków do głębszych rejonów skóry. Efektem tego będzie pobudzenie komórek odpowiedzialnych za produkcję elastyny i kolagenu. Zdrowy wygląd skóry zapewnią Ci dzięki zwiększeniu krążenia, wzrostowi nawilżenia i poprawie kolorytu skóry, eliminacji trądziku, a także usunięciu zmarszczek. 

Nowość!!

Zabieg kwasami owocowymi na jesień

Gdy chłodna pora roku daje się we znaki, warto zająć się niedoskonałościami, które pozostały na naszej skórze w skutek lata. Zabiegi o działaniu oczyszczającym pomogą Ci wyeliminować takie rzeczy jak trądzik, przebarwienia, czy wysuszczenie. W tym celu proponujemy skorzystać z najlepszego dostępnego rozwiązania, czyli kuracji kwasami owocowymi. 

W sposób szczególny polecamy zabieg na twarz z Kwasem Migdałowym i Mlekowym 33%

Zapewnij sobie gładką i piękną cerę każdego dnia!

CENA

AHA
149 zł
TCA
159 zł
S-PEEL
149 zł
Kwas migdałowy
149 zł
 
 
Przy serii zabiegów 10% rabatu
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico