Zab
i
egi

Kwasy


CHEMICZNE ZŁUSZCZANIE NASKÓRKA
(KWASY OWOCOWE)

Zarówna nowoczesna kosmetologia, jak i medycyna, udowodniły, że substancje zawierające kwasy owocowe mogą znacznie przyczynić się do poprawy stanu suchej i skłonnej do marszczenia się skóry oraz mają leczniczy wpływ na różnego rodzaju choroby skóry.

Kwasy przynoszą wiele różnorodnych efektów. Złuszczają i pomagają w zmniejszeniu grubości zbyt dużej warstwy rogowej, nie pozwalają gromadzić się warstwom rogowym, które tworzyłby zaskórniki. Umożliwiają sprawniejszą przyswajalność składników aktywnych. Ponadto kwasy, po przedostaniu się do głębszych warstw skóry pomagają w produkcji kolagenu i elastyny, poprzez stymulację fibroblastów.

Zabieg z wykorzystaniem kwasów owocowych będzie miał wpływ na: usunięcie różnej wielkości zmarszczek, zminimalizowanie efektów trądziku, eliminację przebarwień, pobudzanie mikrokrążenia skórnego, nawilżenie skóry oraz obkurczanie porów skórnych.

Nowość!!

Jesienne zabiegi z kwasami owocowymi w Shintai

Jesień jest idealnym momentem, aby zadbać o swój wygląd. Trądzik, przebarwienia od słońca i wysuszenie skóry to tylko nieliczne pozostałości po słonecznym lecie. Warto zatem poddać się zabiegowi, który będzie miał działanie oczyszczające i pomoże wyrównać pigmentację na twarzy.
Jedną z takich kuracji jest zabieg chemicznego złuszczania naskórka kwasami owocowymi. Jest idealnym panaceum na wszelkiego rodzaju niedoskonałości cery.

Z przyjemnością oferujemy Państwu genialne zabiegi na twarz z wykorzystaniem Kwasów Migdałowego i Mlekowego 33%

Zapewnia on:

- Likwidację przebarwień
- Odmłodzenie skóry
- Działanie przeciwzapalne
- Ściągnięcie porów skórnych
- Normalizację skóry
- Eliminację błyszczenia się cery w ciągu dnia.

  

CENA

AHA
149 zł
TCA
159 zł
S-PEEL
149 zł
Kwas migdałowy
149 zł
 
 
Przy serii zabiegów 10% rabatu
 
Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico