Zab
i
egi

Endermologia

Endermologia®

Numer 1 na świecie w walce z cellulitem

Od naszych klientek często słyszymy o problemach nawracającego cellulitu i braku jędrności skóry. Gdy dieta i ćwiczenia zdają się na nic, a nadmiar tkanki tłuszczowej nie znika, każda z nas może poczuć się bezradna i zrezygnowana.

Jednak Shintai ma rozwiązanie na wszystkie Twoje problemy związane z wyglądem sylwetki!

Endermologia LPG pozwoli Ci na co dzień cieszyć się idealnie wymodelowaną sylwetką!

System LPG to nowość na rynku kosmetycznym i jednocześnie najskuteczniejszy znany sposób na wyszczuplenie i modelowanie sylwetki, a także pozbycie się cellulitu.

Zabieg ten polega na intensywnym i bardzo dokładnym masażu całego ciała. Do masażu wykorzystujemy specjalne urządzenie zakończone głowicą emitującą podciśnienie i rolkami masującymi, które dodatkowo potęgują skuteczność zabiegu.

Endermologia LPG w Shintai to indywidualne podejście do Ciebie oraz Twoich potrzeb, a także gwarancja satysfakcji z wykonanego zabiegu.

Używany przez nas sprzęt LPG daje możliwość przeprowadzenia zabiegu z naciskiem na ujędrnianie, modelowanie sylwetki, wyszczuplanie, a także redukcję cellulitu i drenaż. Dzięki temu mamy możliwość całkowitego dostosowania zabiegu do Twoich potrzeb.

Zanim zostaniesz poddana serii zabiegów Endermologii LPG, wykonamy dokładne badania Twojej skóry. Pozwoli nam to określić rodzaj i stopień cellulitu oraz zbadać problemy skórne, z którymi będziemy chcieli się uporać.

Efekty zabiegu stają się zauważalne w okolicach czwartego masażu. Skóra klientki jest wyraźnie gładsza i jędrniejsza. Między piątym a szóstym zabiegiem dostrzegalne jest wymodelowanie sylwetki, która robi się coraz smuklejsza.

Zabieg Endermologii LPG pomaga również w eliminacji blizn, rozstępów czy luźnej skóry, która pozostała po okresie ciąży.

Dzięki Endermologii LPG, skóra klientki jest zregenerowana i wygląda lepiej. Masaż jest też zupełnie bezinwazyjny. Dzięki temu można polecić go kobietom karmiącym, którym marzy się szybki powrót do sylwetki sprzed ciąży. Zabieg nie obciąża też naczynek krwionośnych,, a więc nie powoduje ich pękania i co za tym idzie, nieestetycznych siniaków.

Nejlepszy rezulatat można osiągnąć powatarzając zabieg od 10 do 20 razy, z częstotliwością 2-3 masaży na tydzień.

Całkowity komfort podczas zabiegu zapewnia dodatkowo specjalny kostium, który chroni skórę przed mechanicznym uszkodzeniem, a także zapewnia możliwość manewrowania głowicą po ciele. Kostium pozwala również na optymalne dostosowanie siły masażu.

Endermologię LPG w Shintai poleca Magazyn Avanti.

TYLKO TERAZ PAKIET 5 ZABIEGÓW ENDERMOLOGI 499 zł

CENY ZABIEGÓW:

1 zabieg (40 min.) + kostium 100 zł
150 zł
5 zabiegów + kostium 100 zł
700 zł
10 zabiegów + kostium gratis
1300 zł
15 zabiegów + kostium gratis
1900 zł
20 zabiegów + kostium gratis
2200 zł

 

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico