Zab
i
egi

Endermologia

Endermologia®

Numer 1 na świecie w walce z cellulitem

Wiele z nas zmaga się z problemami braku jędrności skóry i nawracającego cellulitu. Sama dieta i ćwiczenia nie zawsze przynoszą oczekiwany efekt, a tłuszcz nie zawsze znika z tych miejsc, z których byśmy chcieli.

Jednak Shintai ma receptę na wszystkie troski związane z wyglądem Twojego ciała.

Endermologia LPG pozwoli Ci codziennie cieszyć się idealnie wymodelowanym ciałem!

Technologia LPG jest nowością na rynku, a także najskuteczniejszym znanym kosmetyce sposobem na pozbycie się cellulitu. Doskonale sprawdza się też przy modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki.

Endermologia LPG polega na intensywnym i bardzo dokładnym masażu całego ciała. Do masażu wykorzystuje się specjalną maszynę wyposażoną w głowicę emitującą podciśnienie. Głowica zakończona jest rolkami masującymi, co dodatkowo podnosi skuteczność zabiegu.

Endermologia LPG w Shintai to 100% satysfakcji z wykonanego zabiegu oraz gwarancja w pełni indywidualnego podejścia do każdej naszej klientki.

Mamy możliwość wykonania zabiegu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb. Nasz sprzęt LPG posiada programy do ujędrniania, wyszczuplania, modelowania sylwetki, a nawet redukcji cellulitu i drenażu.

Przed rozpoczęciem serii zabiegów Endermologii LPG, każdorazowo wykonujemy dokładne badania Twojej skóry. Dzięki temu możemy dogłębnie poznać problem skórny, z którym się zmagasz, a także ocenić rodzaj i stopień Twojego cellulitu.

Efekty zabiegów widoczne są mniej więcej po czwartym masażu. Twoja skóra już wtedy jest wyraźnie gładsza i jędrniejsza. Po około szóstym zabiegu sylwetka staje się wyraźnie smuklejsza i wymodelowana.

Endermologia LPG okazuje się pomocna również w walce z takimi problemami jak blizny, rozstępy czy nadmiar luźniej skóry po ciąży.

Zabieg Endermologii LPG jest całkowicie bezinwazyjny. W sposób naturalny pobudza skórę do regeneracji, przez co znacznie poprawia się jej wygląd. Co ciekawe, zabieg jest tak bezpieczny, że mogą go wykonywać nawet kobiety karmiące, co znacznie ułatwia młodym mamom powrót do sylwetki sprzed ciąży. Zabieg nie powoduje pęknięć i nie obciąża naczynek krwionośnych.

Najlepsze efekty można osiągnąć, wykonując zabieg w serii od 10 do 20 masaży, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu.

Twój komfort będzie jeszcze większy dzięki specjalnemu kostiumowi, który chroni skórę przed podrażnieniami, zapewnia możliwość lepszego manewrowania głowicą masującą, a także zapewnia optymalny nacisk w trakcie masażu.

Endermologię LPG w Shintai poleca Magazyn Avanti.

 TYLKO TERAZ PAKIET 5 ZABIEGÓW ENDERMOLOGI 499 zł

CENY ZABIEGÓW:

1 zabieg (40 min.) + kostium 100 zł
150 zł
5 zabiegów + kostium 100 zł
700 zł
10 zabiegów + kostium gratis
1300 zł
15 zabiegów + kostium gratis
1900 zł
20 zabiegów + kostium gratis
2200 zł

 

Cennik ico

ZADAJ NAM PYTANIE

Imię

Nazwisko

Adres E-mail

Treść pytania

Wyślij ico